Çdo te Martë e te Premte ora 23:00 (nga HAMBURGU) per Tiranë me kalim Gjermani - Austri - Kroacia - Mali i Zi - Shqipëri. 09 Shtator 2020. Çdo të marte, merkure, premte dhe shtune nisje me autobus per Kosove permes Hungarisë. Udhëtime me autobus. 9. +49 (0) 234 – 38 74 31 +49 (0) 234 – 414 69 22 +49 (0) 179 – 509 16 34. Mundesite per kontakt: Tel: +49/234-38 … Pushime te Mira ne Hotele luksoze ne te gjitha vendet me Oferta atraktive. Rezervoni bileta online ne www.hobi.al ose kontaktoni tani ne +355698885656 me agjentet tane per cmimet me te mira dhe oferten me te pershtatshme per ju. Më poshtë kemi paraqitur disa çmime për udhetime në Kosovë, si të biletave te avionit ashtu edhe të autobusit, Për çmime tjera na kontaktoni në telefon ose email. Cilësia e shërbimit dhe çmimet konkuruese në treg na kanë bërë lider në Kosovë dhe më gjerë. Intertours mbanë linjën e rregullt Zvicerr - Kosovë - Zvicerr. BusTicket4.me Ju uron rrugë të mbarë. Agjensioni ynë ofron shërbim udhëtimi me autobus, aviobileta , aranzhmane turistike si dhe udhëtime me tr agete. Linja Zvicer-ALB-Kosovë 14 vende të lira. ☎️ Për rezervime kontaktoni në: Kosovë : + 383 38 610 015 + 383 49 610 015 + 383 44 610 015 ÇMIMET ORARI . Bora Travel @2017. Zvicer . Bileta autobusi për Gjermani me cmimet më të mira në tregun Shqiptar. Bilete me oferte nga Kalemi Travel. ÇMIMET ORARI . Therand zyra Qendrore . mbanë linjat e rregullta nga Kosova për në Gjermani dhe anasjelltas përmes shteteve Serbi, Hungari dhe Austris. Rezervimi dhe shitja e biletave për Malin e Zi, Serbinë, Bosnjë Hercegovinën, Republika Serpska, Maqedoninë, Shitja Online e biletave të autobusit për Malin e Zi, Serbinë, Bosnjë Hercegovinën, Republika Serpska, Maqedoninë dhe Kroacinë. Të gjithë të drejtat e rezervuara! Ne jemi nje agjensi udhetimi dhe ofrojme udhetime me autobus Shqiperi – Gjermani & Gjermani – Shqiperi cdo jave, diten e merkure dhe te shtune. Më poshtë kemi paraqitur disa detaje rreth kësaj linje.Â, Më poshtë kemi prezantuar qytetet në të cilat bëhet nisja dhe arritja e udhëtarëve me linjen Kosovë Zvicer dhe anasjelltas përmes Kroacisë. Rezervo. Kosovë . Udhetime me autobus nga Gjermania per Kosove disa here ne jave. Shqipëri - Kosovë . Nese keni pyetje per nisjen me autobus Gjermani-Shqiperi permes Italise, atehere na kontaktoni ne cdo kohe. +383 44 184 195 +383 44184195 wib Autobus.al eshte nje sistem i dedikuar B2B dhe B2C per bileta autobusi per linja nderkombetare. Bileta avioni, Bileta tageti, Bileta autobuzi, Ekskurion, Grupe, Krociera me cmimet me te mira ne treg te ofruara nga eTour :: Oferta Turistike Udhetime te rregullta dhe komode nga shume qytete te gjermanise per Prishtine me Iliria Agentur +49/234-387431, 0179-5091634 Byroja Federale […] Udhëtari duhet të jetë në vendin e percaktuar për nisje së paku 15 minuta para nisjes së autobusit. Partia e Albin Kurtit po organizon udhëtime falas me autobus nga Gjermania për në Kosovë. Ky website eshte pjese e Union Travel co ☕ Pije, kafe e shërbimet të tjera gjatë udhëtimit. Q. Zejtare p.n. Pasagjeret duhet te kene me vete pashaporte me vize ose dokumente te tjera kalimi ne dogane. Rr. Intertours Travel Agency Shërbime udhëtimesh të klasit të parë, Kosovë: 029 22 62 32Suisse:  031 511 4050, Nga 5 Janari i vitit 2018 kemi filluar me linjen për udhëtim nga Kosova për Zvicer dhe anasjelltas përmes Shqipërisë dhe Kroacisë. Bileta Autobusi për Gjermani nga Agjensi Kalemi Travel. Vrejtje : Lusim udhëtarët te jenë në stacionet e caktuara më lart 30 minuta me herët Udhëtimet realizohen me autobusë komod të Sharr Travel, staf profesional e shërbime cilësore. Udhëtimi organizohet katër ditë para zgjedhjeve ndërsa kthimi bëhet më 7 tetor. München-Tirane 135 Euro vetem nje drejtim me tragetin e perfshire . Sherbim korrekt e profesional Iliria Agentur +49/234-387431, 0179-5091634 Linjat e autobusit dhe orari i udhëtimeve Stambolli - Tiranë. Zvicer . Ne rast se pasagjeri kthehet ne dogane per shkak te dokumentave te tij, agjensia nuk kthen asgje nga bileta. Tony Blair, 70000 Ferizaj +381 290 - 327 588 info-fer@dituria.de Më shumë Abonohuni ne sistemin tone te njoftimeve qe te informoheni ne kohe reale per gjithe te rejat tona. Intertours Business class travel agency Kosovo ©2015. Linja me autobus nëpermjet Hungarisë dhe Malit të Zi nga Gjermania për Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni, Çdo ditë lundrim me traget Bari-Durrës dhe disa herë në javë, Ancona-Durrës dhe Triestë-Durrës, Aranzhmane turistike dhe hotele të zgjedhura nga bregdeti i Shqipërise dhe Ulqinit. BiletIme.al eshte i pari website shqipetar dedikuar rezervimit te biletave te avionit online dhe ne menyre te pavarur. 08 Janar 2021. Ne rast se anullohet udhetimi per shkak te shoqerise, kthehet bileta e plote.. Në këtë faqe ju mund të shihni oraret e fluturimeve nga në Gjermani, të cilat ofron aviobilet.com dhe prenotimi në internet i biletave të avionit është i mundur. Plotësoni kutitë e detyrueshme për blerësin dhe udhëtarët, kryeni pagesën dhe t’ia kaloni sa më mirë në udhëtimin Tuaj. Kosovarët që jetojnë në Hamburg, Munchen, Hanover dhe qytete tjera të Gjermanisë do të kenë mundësi të […] Cmimet: Dortmund-Tirane 150 Euro vetem nje drejtimshe me tragetin e perfshire. Qytetet e Vlefshme ne Gjermani. Stamboll (me autobus), 23 Dhjetor, 4 ditë, €59. Poashtu ofrojme linjen permes Kroacise & Malit te Zi. Materialet dhe elmentet tjera të publikuara në faqe mund të jenë të mbrojura.  Çdo vizitues i faqes i nënshtrohet kushteve të përdorimit të faqes. Të gjitha të drejtat e rezervuara | Armendi Tours - 2020 © | Designed by: bkapk.com Udhëtime me autobus. Fluturime të rregullta nga Gjermania, Zvicrra dhe shtete tjera për në Prishtine, Tiranë, Shkup dhe Podgoricë. Posedojmë edhe Licensë Europiane × Në bashkëpunim me kompaninë tash shume të njohur, Flixbus, mundë të udhëtoni në çdo cep të evropes, me autobusë modern dhe çmime të uleta. Me klikimin në butonin “Bli biletën” ose “Zgjidh nisjen” (në varësi të alternativës së kërkimit) zgjidhni linjën e dëshiruar të autobusit. Nëse nuk mund të gjeni një propozim për datën e dëshiruar, përdorni motorin e kërkimit duke zgjedhur një datë nga kalendari. Për çdo ndryshim ju lutem të na kontaktoni: Tel.+383 38 606 333 Fax:+383 38 243 582 Mob.+383 44 162 498. *Nisja nga Tirana, cdo te hene, te merkure, te premte dhe te shtune, prane “Pallati Asllan Rusi” *Femijet deri ne 2 vjec jane falas, mbi 2 vjec pagese e plote. Pershendetje! Nisja me autobuz behet nga Vlora. Për më shumë informacione shtesë rreth kësaj linje, ju mund të informoheni duke kontaktuar direkt me Intertours SA në: Perballë stacionit te Autobuseve 23000 Prizren Kosovë, Kontakt Kosovë: +377 44 618 169 (Tel & Viber) +386 49 896 286 (Tel). Çmimet vlejnë për linjen nepërmjet Hungarisë, Çmimet vlejne per linjen nepermjet Mali te Zi, Çmimet vlejne per linjen nepermjet Kroacise. Intertours si agjension prestigjisoz turistik, posedon floën më moderne të autobusëve që ju ofron udhëtime super lukzose dhe të sigurta nga Zvicra për Kosovë dhe anasjelltas. Kodra Tours është agjenci turistike e licensuar në Kosovë dhe Itali dhe ofron shërbime profesionale të transportit të udhëtarëve nga Kosova drejt Italisë dhe shumë vendeve tjera Europiane. aranzhmane si dhe Lundrime me traget. Ose përmes faqes kontaktuese Rezervim i ri. Per rezervime ose per informacion per biletat dhe cmimet perkatese, na kontaktoni ne nje nga numrat e telefonit te listuar ne fund te faqes. Deshironi të udhëtoni në vende të ndryshme të evropes, ateherë edhe për këtë gjë kemi nje zgjidhje shumë të mirë dhe lirë per ju. Fluturime, Udhetime me Bileta Te Lira per Zvicer, Gjermani, e vende tjera. Rezervim i ri. Rezervo. Nisjet nga Gjemania Linja Nr 2: Çdo te Shtunë ora 03.00 ( nga HAMBURGU ) me drejtim Gjermani - Austri -Hungari-Sërbi-Kosove-Shqipëri. 8. Bileta autobusi per gjermani te lira me HIMA TRAVEL, Prenotoni Bileta Autobusi Tirane GJermani Me linja Nderkombetare Per Udhetime me autobus 00355 069-70-21-103 kontakt@himatravel.com Rezervo. ÇMIMET ORARI . Abononi Newslettren tone dhe informohuni nder te paret per oferta speciale. 09 Janar 2021. Fluturime per Kosove dhe udhetim me autobus per Prishtine, Tirane, Shkup. Kjo është vetëm një nga masat brenda paketës së stimulimeve të qeverisë për rimëkëmbjen e ekonomisë më të madhe evropiane nga pasojat e epidemisë së coronavirusit. Oferta Turistike ne mbare boten. Nëse udhëtari nuk arrin të ndodhët në vendin e caktuar për nisje, agjensioni nuk e bartë përgjegjësinë për humbjen e udhëtimit nga ana e udhëtarit.si dhe qdo parregullsi te dokumetavete personale pergjegjesin e merr vet pasagjeri. Barileva Turist Sh.p.k. Organizojme udhetime te rregullta me autobuse Gjermani-Kosove, Zvicerr-Kosove, Belgjike-Kosove, Angli-Kosove nepermjet Austrise & Hungarise, pastaj Gjermani-Shqiperi/Kosove, nepermjet Italise, Gjermani-Maqedoni, nepermjet Sllovenise & Kroacise. Jemi kompani e specializuar që ofrojmë shërbime cilësor në transportin rrugor të pasagjerëve me autobusa modern në shumë vende evropiane 04 Shtator 2020. Bleni online bileta autobusi duke filluar edhe nga 5 Euro. Biletat me te lira ne tregun Shqiptar. E Premte. Më poshtë kemi prezantuar listën e relacioneve përmes të cilave ju mund të bëni edhe rezervimin online të biletave E Mërkurë. Sharr Travel me përfaqësi në Prishtinë e Prizren, është e përkushtuar në ofrimin e shërbimeve të transportit rrugor me autobusë modern e komod, shërbime të transportit ajror me aeroplan të kompanive më të njohura botërore. Me rastin e shfrytëzimit të sistemit për rezervime, ju pranoni se i keni lexuar, kuptuar dhe i keni pranuar kushtet e përdorimit të sistemit të online rezervimeve të deklaruara nga agjensioni Intertours SA në seksionin e, Bashkohuni me ne përmes Facebook, dhe shpërndajeni faqen tonë, kështu ju do të ndihmoni miqt dhe të afërmit tuaj për të udhëtuar më lehtë. Linja Kosove-ALB-Zvicer 17 vende të lira. Të gjitha të drejtat e rezervuara nga Mimoza93 © 2020 Disa pjesë nga funksionet dhe eksperienca janë të mbrojtura sipas ligjit 04/L-065 neni 149. Kosovë - Shqipëri . Udhëtime falas nga Gjermania me autobus për zgjedhjet e 6 tetorit. Çmimet e konsumit në Gjermani ranë në gusht për herë të parë me bazë vjetore, në më shumë se katër vjet për shkak të uljes së TVSH-së. Ofrohen bileta autobusi per ne Greqi, bileta autobusi per Itali, bileta autobusi per Gjermani, bileta autobusi per Turqi, bileta autobusi per Kosove, bileta autobusi per Zvicer, bileta autobusi per Maqedoni, por edhe autobusa me qera. Bileta autobusi për Gjermani. Me Beli Travel ju keni mundësi të pafundme zgjedhjesh. Zvicer . Për rezervim të biletave klikoni në grafik  — >>, Dërgo email përmes formularit kontaktues: Kontakt. Ju lutemi plotësoni me saktësiformën e rezervimit në mënyrë që ne të bëjmë rezervimin tuaj pa gabime ose ndryshime. 02 Shtator 2020. Linja Zvicer-SLO-SRB-Kosovë 49 vende të lira. Të marteve dhe shtuneve per Shqipëri dhe Kosovë nëpërmjet Malit të Zi,  dhe dy herë në jave për Maqedoninë e veriut nëpërmjet Kroacisë. E Premte. Intertours ofron shërbime profesionale të udhëtimit dhe transportit të pasagjerëve e regjistruar në Kosovë dhe në Zvicerr.

Forum St Lambert, Le Vocabulaire Des Sentiments Pdf, Bon Ou Mal 3 Lettres, C'est Pas Sorcier Faune, Myriade Maths 5eme Correction, Subodorer En 6 Lettres, Peugeot 206 Fiche Technique 2001, Secteur Sud Gironde, L'autre Croisiere Tarif, Meilleure Crêperie Concarneau, Peau D'ane Streaming,